Opis wdrożenia w UAB Vytrolma

Lipiec 2015 - Udane wdrożenie systemu Preactor APS w litewskiej firmie UAB Vytrolma zostało potwierdzone opisem wdrożenia, przygotowanym wspólnie z użytkownikami systemu. Osiągnięte korzyści to min. zwiększona dokładność planowania, lepsze zarządzanie zasobami ludzkimi i lepsze wykorzystanie podwykonawców oraz 30% redukcja czasu produkcji.

Wdrożenie zostało przeprowadzone przez firmę Prętczyński, wspólnie z Columbus Lithuania, litewskim partnerem firmy Preactor. System Preactor został zintegrowany z systemem Microsoft Dynamics AX.

Opis wdrożenia został opublikowany na stronach firmy Preactor.

 
System Preactor w firmie Thermoplast

Marzec 2012 - Kolejny opis projektu zrealizowanego przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

Firma Thermoplast, której zakład produkcyjny znajduje się w Libiążu, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów profili, z wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych, o różnych stopniach twardości, powierzchniach i kolorach. Firma Thermoplast powstała w 1989 roku jako szwajcarsko-polskie Joint Venture i należy do grupy pionierów produkujących okna z tworzyw sztucznych. Kolejne lata, to również specjalizacja w wytłaczaniu nietypowych profili przeznaczonych dla przemysłu.

Więcej…
 
System Preactor uzupełnia rozwiązanie Microsoft Dynamics AX w firmie TAKT

Projekt realizowany przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

Firma TAKT Sp. z o.o., której zakład produkcyjny znajduje się w Bolesławiu, zajmuje się produkcją wszystkich formatów płyt CD i DVD a miesięczne zdolności produkcyjne zakładu to 16 milionów płyt CD i 8.5 miliona płyt DVD.

Więcej…
 
Pakiet Akademicki systemu Preactor na Politechnice Rzeszowskiej. PDF Drukuj

Projekt realizowany przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

Politechnika Rzeszowska jest największą techniczną uczelnią województwa podkarpackiego. Znakomita renoma uczelni znajduje potwierdzenie w liczbie kandydatów na studia, która co roku na większości kierunków przewyższa liczbę miejsc wyznaczonych w ramach limitów przyjęć.

Więcej…
 
Współpraca z uczelniami przy wykorzystaniu pakietu akademickiego Preactor.

System Preactor to nie tylko rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Firma Prętczyński sp. z o.o. jak jedyny partner firmy Preactor International w Polsce aktywnie współpracuje z uczelniami, dostarczając im pakiet akademicki firmy Preactor.

Więcej…
 
Opis wdrożenia systemu Preactor w EMAG SERWIS PDF Drukuj

Projekt realizowany przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo EMAG-SERWIS sp. z o.o. specjalizuje się w wytwarzaniu modeli, prototypów, produkcji jednostkowej oraz małoseryjnej urządzeń służących do poprawy bezpieczeństwa w przemyśle wydobywczym. Oferta firmy zawiera m.in.: metanomierze, czujniki parametrów atmosfery i aparaturę sejsmiczną.

Więcej…
 
Integracja systemów Exact Globe i Preactor w drukarni Altmaster PDF Drukuj

Projekt realizowany przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

Firma Altmaster jest jedną z największych w Polsce drukarni specjalizujących się w poligrafii wielkoformatowej związanej z reklamą zewnętrzną eksponowaną na tablicach reklamowych, słupach ulicznych, ścianach budynków, wiatach przystankowych itp. Firma współpracuje z szerokim gronem klientów zarówno w Polsce jak i zagranicą (w Niemczech, Holandii, Litwie, Łotwie, Estonii, Finlandii, Słowacji, Ukrainie).

Standardowe produkty wykonywane przez firmę Altmaster to: billboardy (plakaty wielobrytowe), megaboardy (plakaty wielobrytowe o dużych rozmiarach), citylighty (plakaty podświetlane), plakaty, banery, siatki, display’e, naklejki.

Kompleksowy proces produkcyjny uwzględnia takie etapy jak: przygotowanie druku (CTP), pięciokolorowy druk offsetowy, sitodruk i druk cyfrowy, oraz operacje wykończeniowe np. falcowanie i kompletowanie billboardów, zgrzewanie wysokoczęstotliwościowe banerów.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.