Preactor Link - wymiana danych pomiędzy APS i ERP/MES

Lipiec 2011 – Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji klasy APS, ogłosiła wprowadzenie nowego rozwiązania "Preactor Link" służącego do wymiany danych z innymi systemami. Rozwiązanie jest oparte na technologii Connectelligence® ESB firmy Missing Link Technology.

Więcej…
 
Firma Preactor odnotowuje wzrost sprzedaży w roku 2010

Grupa Preactor, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się od ponad 18 lat tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji klasy APS, ogłosiła swoje wyniki sprzedaży za rok 2010, w którym do użytkowników systemu dołączyło ponad 300 nowych klientów.

Więcej…
 
Pakiet Akademicki systemu Preactor na Politechnice Rzeszowskiej. PDF Drukuj

Projekt realizowany przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

Politechnika Rzeszowska jest największą techniczną uczelnią województwa podkarpackiego. Znakomita renoma uczelni znajduje potwierdzenie w liczbie kandydatów na studia, która co roku na większości kierunków przewyższa liczbę miejsc wyznaczonych w ramach limitów przyjęć.

Więcej…
 
Firmy Preactor i Columbus IT zorganizowały seminarium na Litwie o integracji rozwiązań ERP i APS.

Styczeń 2011 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, przeprowadziła pierwsze, bardzo udane seminarium we współpracy z firmą Columbus IT (Litwa), wiodącym dostawcą systemów ERP w krajach bałtyckich. W trakcie seminarium, którego gospodarzem 14 października 2010 r. w Wilnie była firma Columbus IT, prezentacje o korzyściach z integracji systemu Preactor z rozwiązaniami Microsoft Dynamics AX i NAV, przedstawili reprezentanci firmy Preactor International i firmy Prętczyński sp. z o.o.

Więcej…
 
Preactor i Apriso nawiązują współpracę i oferują wspólne rozwiązanie do planowania i zarządzania produkcją.

Grudzień 2010 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła dzisiaj podpisanie globalnego porozumienia w sprawie współpracy z firmą Apriso. Wspólne, ściśle zintegrowane, rozwiązanie klasy APS/MES będzie lepiej realizować unikalne zapotrzebowania firm produkcyjnych poprzez uproszczenie i usprawnienie sposobów, w jakie procesy produkcyjne są planowane, realizowane i zarządzane.

Więcej…
 
Preactor International oferuje bezpłatne rozwiązanie do harmonogramowania - Preactor Express

Wrzesień 2010 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek systemu Preactor Express – nowego rozwiązania w wersji podstawowej. Rozwiązanie kierowane jest w szczególności do mniejszych firm, aby mogły one uzyskać dostęp do uznanych na świecie systemów harmonogramowania i planowania. Preactor Express opiera się na niedawno wydanej wersji 11 systemu Preactor i będzie całkowicie bezpłatny.

Więcej…
 
Firma Prętczyński wyróżniona na spotkaniu partnerów Preactor International.

Czerwiec 2011 - W tym roku firma Preactor International zorganizowała jedno z najbardziej udanych spotkań firm partnerskich. W czterodniowej konferencji w Chippenham (Wielka Brytania) wzięło udział ponad 100 osób z 24 krajów. W tym przedstawiciel firmy Prętczyński, która w tym roku była jednym ze sponsorów spotkania partnerów.

Więcej…
 
System Preactor uzupełnia rozwiązanie Microsoft Dynamics AX w firmie TAKT

Projekt realizowany przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

Firma TAKT Sp. z o.o., której zakład produkcyjny znajduje się w Bolesławiu, zajmuje się produkcją wszystkich formatów płyt CD i DVD a miesięczne zdolności produkcyjne zakładu to 16 milionów płyt CD i 8.5 miliona płyt DVD.

Więcej…
 
Preactor International ogłasza rozszerzenie współpracy z systemem SAGE ERP X3.

25 Stycznia 2011 PARIS, FRANCE - CHIPPENHAM, UK - Sage wybiera system Preactor jako preferowane rozwiązanie do planowania i harmonogramowania, na poziomie międzynarodowym.

Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła dzisiaj rozszerzenie partnerstwa z firmą Sage, jednego z wiodących dostawców rozwiązań klasy ERP. Rozszerzenie współpracy dotyczy oddziałów firmy Sage i jej partnerów na wszystkich kontynentach. To wzmacnia istniejące relacje i rozszerza partnerstwo uzupełniających się rozwiązań Preactor i Sage ERP X3, w celu lepszej obsługi potrzeb klienta w skali globalnej.

Więcej…
 
Opis wdrożenia systemu Preactor w EMAG SERWIS PDF Drukuj

Projekt realizowany przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo EMAG-SERWIS sp. z o.o. specjalizuje się w wytwarzaniu modeli, prototypów, produkcji jednostkowej oraz małoseryjnej urządzeń służących do poprawy bezpieczeństwa w przemyśle wydobywczym. Oferta firmy zawiera m.in.: metanomierze, czujniki parametrów atmosfery i aparaturę sejsmiczną.

Więcej…
 
Systemy do planowania i harmonogramowania firmy Preactor otrzymały certyfikat SAP

Październik 2010 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła dzisiaj, że jej rozwiązania Preactor APS, zostały certyfikowane przez firmę SAP na platformie SAP NetWeaver. Systemy firmy Preactor były skutecznie integrowane z rozwiązaniami SAP ® ERP i zapewniały użytkownikom przejrzystość, elastyczność i kontrolę nad planowaniem i harmonogramowaniem produkcji.

Więcej…
 
Firma Preactor International świętuje udane spotkanie firm partnerskich.

Lipiec 2010 - Specjaliści w zakresie systemów klasy APS z 26 krajów, dzielili się swoimi doświadczeniami w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji.

Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, zorganizowała jedno z najbardziej udanych spotkań firm partnerskich. W trakcie konferencji w Chippenham (Wielka Brytania), która w tym roku odbyła się w czerwcu, brali udział partnerzy z 26 krajów. Jest to jedno z największych spotkań specjalistów z obszaru planowania i harmonogramowania produkcji na świecie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 2 z 2

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.